Ponuka prenájmu

Budova spoločnosti BORA GROUP, s.r.o. sa nachádza v katastrálnom území Bratislava – Staré mesto, v tesnej blízkosti Palisád, Štefánikovej ulice a Hodžovho námestia, na lukratívnom mieste neďaleko Prezidentského paláca v zóne s významnými administratívnymi a obchodnými budovami. Dostupnosť je osobnou, autobusovou, trolejbusovou aj električkovou dopravou s možnosťou parkovania priamo v areáli budovy.

Budova má pôdorys nepravidelného lichobežníkového tvaru s nádvorím v strede. Južnou stranou je orientovaná na Panenskú ulicu, severnou na susednú nezastavanú plochu. Objekt má dve nadzemné podlažia, podkrovie a podzemné podlažie.

Z hľadiska kategorizácie prenajímateľných kancelárskych priestorov je budova zaradená do najvyššej kategórie A, čo znamená, že je lokalizovaná v centre alebo v širšom centre, má dobrý prístup a napojenie na dopravné komunikácie, dobre dostupnú občiansku vybavenosť, 1 až 2 parkovacie miesta na 100 m2 prenajímateľnej plochy, vysokú flexibilitu vnútorného priestoru, moderný systém manažmentu budovy, vykurovania, chladenia, požiarnej ochrany a výťahov, a najmodernejšiu optickú kabeláž. Budova je monitorová kamerovým systémom, je v nej inštalovaný poplachový systém narušenia a systém kontroly vstupu s nepretržitým napojením na pult centrálnej ochrany.

Základné údaje o budove:

Plocha pozemkov:  1 642,00 m2
Plocha na prenájom:  1 178,50 m2

Celá budova je využívaná výhradne na administratívne účely, ktoré majú kompletne zabezpečené všetky doplnkové funkcie a prevádzky.

Zadný dvor ako aj hlavné nádvorie poskytujú parkovanie nájomcom a návštevám, celková kapacita parkovania je 33 miest.

V súčasnosti nemáme žiadne voľné priestory na prenájom. O prípadných budúcich možnostiach nájmu sa, prosím, informujte telefonicky alebo e-mailom. Ďakujeme vopred za Váš záujem.

Aktuálne možnosti prenájmu v susednej administratívnej budove v našej správe nájdete tu: